fotograf, podróżnik, pisarz, filozof, społecznik, artysta, politolog, animator kulturalny... czyli jak to mówią: człowiek renesansu


* pilne

+ Na 27 marca tego roku miałem wyznaczony termin inauguracji mojej wiosennej trasy (slajdowiska, spotkania autorskie, wystawy), ale niestety świat uległ zamrożeniu... Wierzę, że jesienią uda się wrócić w mojej branży do życia. Mam do dyspozycji, obok prezentacji  z Turcji, Syrii, Omanu, Mauretanii, Ruandy, Tanzanii, także świeży i zaskakujący pozytywnie pokaz o nieznanych obliczach turystycznych naszej Polski (został on przygotowany w  2018 roku w ramach stypendium twórczego, finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego). Czekam na ciekawe propozycje i zgłoszenia.
+ Jest szansa na wydanie mojego niedużego albumu z komentarzami, będącego pokłosiem tego projektu na temat mniej uczęszczanych zakątków w Polsce. Trzymajcie proszę kciuki!
+ Druga książka reporterska, ta w głównej mierze poświęcona wyprawom w kierunku Afryki, powoli nabiera realnych kształtów i mnożą się w niej strony pełne przygód, zauroczeń, zadumy, twórczych konfrontacji. Pierwsza, "Świat na wyciągnięcie ręki", nadal do kupienia, już tylko u mnie. 
+ Do miłego zobaczenia i do energetycznego współdziałania :)